Dentysta Stomatolog Zgierz

W trosce o Ciebie i Twój uśmiech.

Dbamy o Twój komfort od ponad dekady, naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie.

Dentysta Stomatolog Zgierz

Nagły wypadek?

Zadzwoń do nas pod numer

Godziny otwarcia

 • Wtorek - Czwartek

  09.00 - 17.00

 • Piątek - Poniedziałek

  (Tylko nagłe wypadki)

Zarezerwuj wizytę

Dentysta Stomatolog Zgierz

Godni zaufania

Jestem stomatologiem godnym zaufania, ponieważ moim priorytetem jest zawsze zapewnienie najwyższej jakości opieki stomatologicznej, opartej na najnowszych osiągnięciach medycyny oraz indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Dodatkowo, ciągłe doskonalenie umiejętności i uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach pozwala mi na stosowanie innowacyjnych metod leczenia, co buduje zaufanie i zadowolenie moich pacjentów.

0+

Zadowolonych Klientów

1+

Certyfikowany lekarz

0+

Dobrych opinii

Dentysta Stomatolog Zgierz

Co oferujemy

Jakość naszych usług jest na maksymalnie wysokim poziomie.

Dentysta Stomatolog Zgierz

Czyszczenie zębów

Zęby zmieniły kolor? Były kiedyś białe? Teraz widzisz na nich nieestetyczny żółty czy brązowy osad?

Wypełnienia dentystyczne

Próchnica, czyli najczęstsza choroba zębów… Ciebie też dotknęła?

Protetyka

Masz braki w uzębieniu? Znowu chcesz bez wstydu szeroko się uśmiechać?

Implanty

Uzupełnienia pojedynczych braków zębowych i nie tylko …za pomocą śrub tytanowych wkręcanych w kość odtworzymy Twój piękny uśmiech.

Wybielanie zębów

Wybielanie nakładkami z żelem, zdrowo i bezpiecznie, bez nadwrażliwości, umożliwi Ci uzyskanie wymarzonej bieli zębów.

Usuwanie zębów

U Nas szybko i bezboleśnie usuniemy Ci zęba w warunkach sterylnych, przy użyciu odpowiednich znieczuleń.

Ortodoncja

Skoryguj swój uśmiech z naszą ofertą ortodontyczną, zapewniającą estetyczne i funkcjonalne rezultaty za pomocą nowoczesnych aparatów.

Profilaktyka

W ramach naszej profilaktyki zapewnimy ochronę Twojego uśmiechu, lakując i lakierując zęby dla trwałej ochrony, a dla osób zgrzytających zębami nocą przygotujemy specjalne nakładki, chroniące przed ścieraniem.

Okresowe badanie stomatologiczne

Regularne wizyty kontrolne co pół roku zapewnią Ci zawsze zdrowy i bielutki uśmiech bez ryzyka bólu zębów.

Nagły wypadek?

Uzyskaj pomoc już teraz, dzwoniąc do naszego pogotowia.

Dlaczego właśnie my

Dbamy o wszystkie potrzeby dentystyczne Twojej rodziny.

Jako Twój stomatolog, dbam o Twoje potrzeby, zawsze wysłuchując Twoich obaw i dostosowując plan leczenia, aby zapewnić Ci komfort i spokój ducha podczas każdej wizyty w Dentysta Stomatolog Zgierz.

Dentysta Stomatolog Zgierz

Certyfikaty

Posiadam liczne certyfikaty z zakresu stomatologii, które świadczą o moim profesjonalizmie i ciągłym dążeniu do podnoszenia kwalifikacji w celu zapewnienia pacjentom najwyższego standardu opieki.

Udogodnienia

W moim gabinecie stomatologicznym oferuję nowoczesne udogodnienia, takie jak zaawansowane urządzenia do prześwietleń RTG oraz wygodne, nowoczesne fotele dentystyczne, co gwarantuje komfort i efektywność leczenia.

Profesjonalizm

Mój profesjonalizm objawia się wnikliwym podejściem do diagnozy, precyzją w leczeniu oraz empatią w relacji z pacjentem, co zapewnia skuteczne i bezstresowe doświadczenie stomatologiczne

Wsparcie

Oferuję wszechstronne wsparcie pacjentom zarówno w trakcie, jak i po zabiegu, a także między wizytami, zapewniając jasne instrukcje dotyczące opieki po zabiegowej i szybką pomoc w razie potrzeby.

O mnie w skrócie

Doskonałość z dedykacją dla Twojego uśmiechu.

Oferując wszechstronne wsparcie, stawiam na otwartą i bezpośrednią komunikację z pacjentami w każdym etapie leczenia stomatologicznego. Podczas zabiegu zapewniam pełne informacje o przeprowadzanych procedurach, odpowiadam na wszelkie pytania i łagodzę obawy, co pomaga zbudować atmosferę zaufania i bezpieczeństwa.

Po zakończeniu zabiegu udzielam szczegółowych wskazówek dotyczących opieki po zabiegowej, w tym zaleceń dotyczących diety, higieny i ewentualnego stosowania leków, aby proces gojenia przebiegał sprawnie i bez komplikacji.

Ponadto, między wizytami jestem dostępna dla moich pacjentów, oferując porady i wsparcie telefoniczne lub mailowe w przypadku pytań lub nagłych problemów. Taka kompleksowa opieka ma na celu nie tylko skuteczne leczenie, ale również zapewnienie pacjentom spokoju i pewności, że w każdej sytuacji mogą liczyć na profesjonalną pomoc Dentysta Stomatolog Zgierz.

Monika Targalska-Jóźwiak
Referencje

Co mówią pacjenci:

PROFESJONALNA OBSŁUGA - Dentysta Stomatolog Zgierz

Pozwól nam zadbać o Ciebie i Twój uśmiech.

…zapewniając profesjonalną opiekę stomatologiczną w przyjaznej atmosferze, która sprawi, że każda wizyta będzie krokiem do zdrowszych i piękniejszych zębów.

Ortodoncja
0%
Implanty
0%
Stomatologia estetyczna
0%
Stomatologia ogólna
0%
FAQ

Często zadawane pytania

Dentysta Stomatolog Zgierz

Tak, zazwyczaj zaleca się przybycie kilka minut wcześniej na pierwszą wizytę u stomatologa, aby wypełnić niezbędne formularze medyczne i zapoznać się z procedurami gabinetu Dentysta Stomatolog Zgierz, co ułatwi sprawną realizację wizyty.

Jeśli konieczna jest premedykacja przed wizytą u stomatologa, ważne jest, aby ścisłe przestrzegać instrukcji otrzymanych od lekarza lub personelu gabinetu. Zazwyczaj obejmuje to przyjęcie przepisanych leków w określonym czasie przed zabiegiem. Poinformuj stomatologa o wszystkich lekach, które aktualnie przyjmujesz, oraz o swojej historii medycznej, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność leczenia w Dentysta Stomatolog Zgierz.

 1. Dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.
 2. Karta ubezpieczenia zdrowotnego, jeśli posiadasz ubezpieczenie, które może pokryć część kosztów leczenia.
 3. Kompletną historię medyczną, w tym informacje o wszelkich obecnych schorzeniach, lekach, które przyjmujesz, oraz alergiach.
 4. Dane kontaktowe do poprzednich dentystów, jeśli były wcześniejsze wizyty, które mogą być istotne dla aktualnego leczenia.
 5. Lista pytań lub obaw, które chcesz omówić z dentystą.

Przygotowanie tych informacji pomoże w sprawnym przeprowadzeniu pierwszej wizyty i zapewni, że otrzymasz najlepszą możliwą opiekę.

Czas trwania pierwszej wizyty u stomatologa może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak zakres koniecznych badań, potrzeba wykonania zdjęć RTG, omówienie historii medycznej oraz indywidualne potrzeby pacjenta. Zwykle pierwsza wizyta trwa od 45 minut do 1 godziny, co pozwala na dokładne zbadanie stanu zdrowia jamy ustnej, omówienie planu leczenia i ewentualne przeprowadzenie prostych zabiegów profilaktycznych, takich jak czyszczenie zębów. Warto zapytać gabinet stomatologiczny o szacowany czas trwania wizyty podczas umawiania spotkania, aby móc odpowiednio zaplanować swój czas.

Regularne wizyty u dentysty są kluczowe dla utrzymania zdrowia jamy ustnej oraz ogólnego stanu zdrowia. Oto kilka powodów, dla których warto regularnie odwiedzać dentystę:

 1. Wczesne wykrywanie problemów: Dentysta może wykryć problemy, takie jak próchnica, choroby dziąseł, a nawet raka jamy ustnej, na bardzo wczesnym etapie, kiedy są one łatwiejsze i mniej kosztowne do leczenia.
 2. Zapobieganie chorobom jamy ustnej: Regularne czyszczenie zębów i badania mogą zapobiegać rozwojowi próchnicy i chorób dziąseł, które mogą prowadzić do bólu, utraty zębów i innych poważnych problemów zdrowotnych.
 3. Utrzymanie dobrego zdrowia ogólnego: Badania pokazują, że stan zdrowia jamy ustnej może mieć wpływ na ogólne zdrowie ciała, w tym na ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy i innych stanów.
 4. Zachowanie pięknego uśmiechu: Regularne wizyty pozwalają na usuwanie kamienia nazębnego i plam, co przyczynia się do utrzymania estetycznego wyglądu zębów.
 5. Oszczędność czasu i pieniędzy: Zapobieganie jest mniej kosztowne niż leczenie. Regularne wizyty mogą pomóc uniknąć drogich i skomplikowanych procedur dentystycznych w przyszłości.
 6. Dostosowanie nawyków higienicznych: Dentysta może dostarczyć cennych wskazówek dotyczących właściwej higieny jamy ustnej, co może pomóc w utrzymaniu zdrowych zębów i dziąseł.

Z tych powodów regularne wizyty u dentysty są niezbędne nie tylko dla zdrowia Twoich zębów, ale także dla ogólnego samopoczucia.

Zapobieganie próchnicy wymaga kompleksowej higieny jamy ustnej oraz zdrowych nawyków żywieniowych. Oto kilka kluczowych wskazówek, jak zapobiegać próchnicy:

 1. Regularne szczotkowanie zębów: Szczotkuj zęby co najmniej dwa razy dziennie, używając pasty z fluorem, przez co najmniej dwie minuty. Szczotkowanie przed snem jest szczególnie ważne, ponieważ redukuje bakterie i płytkę nazębną, które gromadzą się w ciągu dnia.

 2. Używanie nici dentystycznych: Codzienne używanie nici dentystycznych pomaga usuwać płytkę nazębną i resztki jedzenia z miejsc, do których trudno dotrzeć szczoteczką, szczególnie między zębami.

 3. Dieta niska w cukry i kwasy: Ogranicz spożycie słodkich i kwaśnych napojów oraz żywności, które mogą przyczyniać się do rozwoju próchnicy. Zamiast tego wybieraj zdrowe przekąski, takie jak świeże owoce, warzywa i orzechy.

 4. Regularne wizyty u dentysty: Odwiedzaj dentystę co najmniej raz na sześć miesięcy lub zgodnie z zaleceniami, aby wykonywać profesjonalne czyszczenie i kontrolować stan zdrowia jamy ustnej.

 5. Płukanki z fluorem: Rozważ użycie płukanki do ust z fluorem, zwłaszcza jeśli jesteś w grupie wysokiego ryzyka próchnicy. Fluor wzmacnia szkliwo i pomaga zapobiegać rozwojowi próchnicy.

 6. Pij dużo wody: Regularne picie wody, szczególnie wody fluorowanej, może pomóc w płukaniu resztek jedzenia i bakterii z ust, a także utrzymać odpowiednie nawilżenie błony śluzowej i produkcję śliny.

 7. Unikaj częstego podjadania: Częste spożywanie małych posiłków lub przekąsek zwiększa czas, w którym zęby są narażone na kwasy, co może prowadzić do erozji szkliwa i próchnicy.

 8. Zabezpieczanie zębów: W przypadku dzieci i niektórych dorosłych zaleca się aplikację lakieru fluorowego oraz uszczelniaczy na zębach trzonowych, aby zapobiegać gromadzeniu się płytki i próchnicy w głębokich bruzdach zębowych.

Przestrzeganie tych wskazówek może znacząco zmniejszyć ryzyko rozwoju próchnicy i przyczynić się do utrzymania zdrowego uśmiechu na długie lata.

 
 
 

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do naszego działu obsługi pacjenta lub umów się na wizytę u naszego lekarza

Dentysta Stomatolog Zgierz